Author: m***5
Date:
Review: Love this brush! It makes my makeup look so good I love it. Worked really well for me and blends like a dream. Would recommend for everybody and it’s pretty small which helps a lot!
Color: Coffee Brown
Price: 38kr
| Material | Polyester |
| Handle Material | Aluminum |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | White |
| Type | Foundation Brushes |
| Height | 2.3 cm |
| Length | 14 cm |
| Width | 2.8 cm |
| SKU | sb25081158108611379 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 2945889 people said the quality is very good!
Author: m***5
Date:
Review: Love this brush! It makes my makeup look so good I love it. Worked really well for me and blends like a dream. Would recommend for everybody and it’s pretty small which helps a lot!
Color: Coffee Brown
Author: N***a
Date:
Review: Great brush! Very soft! A true dupe for the hourglass brushes!
Color: Coffee Brown
Author: s***m
Date:
Review: I love it, it's very soft and blends perfectly🥰
Color: Coffee Brown
Author: e***4
Date:
Review: Great quality. Exactly as described! I’m satisfied 😍 Please like my comment if you found it helpful.
Color: Coffee Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.